Genel Bilgiler

Uluslararası İzmir Demokrasi Üniversitesi Tıp Kongresi (IMCIDU2019)

6-8 Aralık 2019, İzmir Demokrasi Üniversitesi Ana Yerleşkesi, İzmir/Türkiye

 

Genel Bilgiler

Kongre Tarihi ve Yeri
Uluslararası İzmir Demokrasi Üniversitesi Tıp Kongresi (IMCIDU 2019) 6 – 8 Aralık 2019 tarihleri arasında İzmir Demokrasi Üniversitesi Ana Yerleşkesi, İzmir, Türkiye’de yapılacaktır.

Kongre Dili
Kongre dili Türkçe ve İngilizce olacaktır.

Davet Mektubu
Katılımcılara talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımaktadır.

Yaka Kartı
Katılımcıların ve firma temsilcilerinin yaka kartlarını bilimsel toplantılara katılım ve stant alanlarına girişte mutlaka takması gerekmektedir.

Katılım Sertifikası
Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.

Kongre Web Sayfası
Kongre ile ilgili tüm duyuruları takip edebileceğiniz web sayfası düzenlenmiştir.

http://imcidu.idu.edu.tr

Stant Alanı
İlaç şirketleri ve Medikal şirketlerin ürün tanıtımları ayrıca yayınevleri için stant alanı düzenlenmiştir.  Alanı ziyaret etmek için kongreye kayıt olmak zorunludur.

Turist Bilgisi
İzmir turist bilgisi için burayı tıklayınız

 

İzmir Demokrasi Üniversitesi Tıp Fakültesi

 

2017 yılında kurulmuş olan ve 2018 yılında Eğitim-Öğretim faaliyetlerine başlayan İzmir Demokrasi Üniversitesi Tıp Fakültesi, kısa zamanda yaptığı eğitim ve araştırma faaliyetleri ile ülkemizin en hızlı büyüyen fakültelerinden birisidir.

İzmir Demokrasi Üniversitesi Tıp Fakültesi, milli ve manevi değerler ışığında bilim dünyasına katkıda bulunmak amacı ile insani değerlere bağlı, en üst düzey tıp eğitimi almış, tıp teknolojilerine hakim, bilgiye ulaşma yollarını bilen, güncel tanı ve tedavi yöntemlerini uygulayabilen, iyi iletişim kurabilen, etik değerlere saygılı, ekip çalışmasına yatkın ve önderlik nitelikleri kazanmış, ülke ve dünya gerçeklerine duyarlı, kanıta dayalı, bölgesel, ulusal gereksinimler doğrultusunda toplumun yaşam kalitesini yükseltmek amacı ile kaliteli sağlık hizmeti sunabilen, ulusal ve uluslararası bilim dünyasına katkıda bulunacak hekimler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

 

İzmir muhteşem tarihin, mavi denizin, lezzetli yemeklerin ve şifanın şehri

Türkiye’nin batısında, Ege Denizi’nin kıyısında yer alan Ege’nin incisi İzmir, Türkiye’nin 3. büyük kentidir. İzmir, 8.500 yıllık geçmişiyle, ev sahipliği yaptığı 32 uygarlığın bıraktığı mirasla, bereketli topraklarıyla, uygun iklim koşullarıyla, yılda 300 gün güneşiyle, 629 km’lik kıyı şeridiyle, mavinin her tonunu sunan deniziyle keşfetmeniz için sizi bekliyor.